Informatiemiddag Ad Engineering 12 mei 2025

INFORMATIEMIDDAG AD ENGINEERING

Ben je al enige tijd aan het werk bij één van de vele technische bedrijven in onze regio, of ben je voor jezelf begonnen en ben je op zoek naar nieuwe kennis om jezelf verder te ontwikkelen op het gebied van engineering?

Op maandag 12 mei organiseren we in samenwerking met AT Techniekopleidingen een informatiemiddag. Tijdens deze middag kom je alles te weten over de 2-jarige deeltijd hbo-opleiding Ad Engineering. We geven inzicht in wat een 2-jarige deeltijd hbo-opleiding Ad Engineering is, uit welke vakken deze bestaat en wat je ermee kunt.

📅 maandag 12 mei 

⏰ Van 16.00 tot 18.00 uur 

📍 CIVON, Ulft (Hutteweg 32) 

Programma

  • 16.00 uur: Inloop
  • 16.30 uur: Opening Grensland College
  • 16.40 uur: Voorlichting Ad Engineering
  • 17.20 uur: Student en werkgever aan het woord
  • 17.30 uur: Borrel en napraten

Over Ad Engineering

Ad Engineering
Saxion
Met de Ad Engineering leer je de basis over werktuigbouwkunde, mechatronica en elektrotechniek. Je leert aan projecten werken, professioneel communiceren en samen met andere partijen complexere technische problemen oplossen.

Ad Engineering